Trwa ładowanie...
d264745

Szykuj się na utrudnienia. Trzy banki zapowiadają przerwy techniczne

Klienci trzech dużych banków muszą w najbliższy weekend liczyć się z problemami. Chodzi o planowane na najbliższe dni prace techniczne, przez które dostęp do pieniędzy może być trudniejszy.
Share
W najbliższy weekend w trzech bankach może dojść do utrudnień w dostępie do niektórych usług
W najbliższy weekend w trzech bankach może dojść do utrudnień w dostępie do niektórych usługŹródło: money.pl
d264745

Na utrudnienia w najbliższy weekend muszą przygotować się klienci Banku Millenium, mBanku oraz Santander Consumer Banku - przypomina "Super Express". Nie wszyscy będą mogli swobodnie dokonywać płatności.

Szczęśliwie jednak większość prac technicznych dotyczy innych usług, a nie bieżących płatności, realizowania przelewów czy logowania do bankowości elektronicznej.

Bank Millenium przerwę techniczną zapowiedział na piątkowy wieczór. Od 19:30 niedostępna będzie baza PESEL oraz Rejestr Dowodów Osobistych, przez co klienci banku nie założą Profilu Zaufanego, nie zmienią danych osobowych ani nie otworzą niektórych rodzajów kont.

d264745

Obejrzyj: Matryca VAT w praktyce. Ceny mogą spaść tylko na chwilę

Utrudnienia mają potrwać do godziny 22 w piątek, a następnie powtórzą się w sobotę. Wtedy przerwa zaplanowana jest na godziny 22-22:40.

Santander Consumer Bank to jedyny, w którym w najbliższy weekend mogą pojawić się planowane utrudnienia w płatnościach. W niedzielę między 1 w nocy a 6 rano u części klientów mogą nie działać karty kredytowe oraz płatności internetowe.

d264745

Z kolei w mBanku problem dotyczy przede wszystkim tych klientów, którzy mają konta walutowe lub chcą skorzystać z wymiany walut. W sobotę od 22 do północy nie będzie działać mKantor oraz Platforma Walutowa. Problem będzie występował zarówno w wersji przeglądarkowej, jak i w aplikacji mobilnej banku.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d264745

Podziel się opinią

Share
d264745
d264745