Trwa ładowanie...

Szyld Żabki do kupienia na targu staroci. Sieć nie wie, skąd się tam wziął

Przedmioty oferowane na targach staroci potrafią zaskakiwać. Jednak chyba nikt nie spodziewał się, że któregoś dnia wyląduje tam... stary szyld Żabki.

Share
Szyld Żabki do kupienia na targu staroci. Sieć nie wie, skąd się tam wziął
Źródło: Facebook.com, Fot: Projekt Marka
dyjfi2v

Kto był na pchlim targu, wie, jakie skarby można znaleźć w takich miejscach. Ale czasami rzeczywistość potrafi zaskakiwać.

Zdjęcia autorstwa Projektu Marki zostało zrobione na pchlim targu w Dąbrowie Górniczej. Widzimy na nim szyld Żabki sprzed rebrandingu, w toku którego usunięto sympatycznego płaza z identyfikacji wizualnej marki.

dyjfi2v

Niestety, autorki fotografii nie zapytały o cenę, więc nie wiadomo, na ile sprzedawca wycenił ten "skarb".

Facebook.com
Źródło: Facebook.com, Fot: Projekt Marka

Zobacz też: Lex Żabka. "Ostrzegaliśmy, to nieuczciwa konkurencja"

Skąd szyld wziął się na targu? I co właściwie dzieje się z takimi starymi banerami po wymianie? Może właściciele punktów sieci mogą zostawić sobie je "na pamiątkę"? Okazuje się, że niekoniecznie.

dyjfi2v

Zapytałam o to biuro prasowe sieci. - Szyldy z poprzednim logo Żabki, które w ramach modernizacji sklepów są wymieniane na nowe, powinny zostać zutylizowane przez współpracujące z nami firmy. - tłumaczy biuro. - Postaramy się jak najszybciej wyjaśnić tę sprawę, ponieważ szyld znalazł się na targu bez naszej zgody i wiedzy.

Przez niedopatrzenie firmy wymieniającej tablice ktoś mógł stać się posiadaczem "historycznego" szyldu. Kto wie, może za ileś lat będzie to prawdziwy okaz kolekcjonerski?

Widzieliście jakieś nietypowe przedmioty oferowane na targach staroci? Wysyłajcie nam zdjęcia na dziejesie.wp.pl, chętnie je opublikujemy.

dyjfi2v

Podziel się opinią

Share
dyjfi2v
dyjfi2v