Trwa ładowanie...
d3bsg7e
d3bsg7e

T-Bull liczy, że Top Speed szybko osiągnie 1 mln pobrań, szykuje grę snajperską

Warszawa, 22.09.2015 (ISBnews) - T-Bull oczekuje, że jego gra mobilna "Top Speed" niedługo osiągnie poziom 1 mln pobrań i jednocześnie rozpoczął prace nad kolejną grą snajperską na platformy mobilne, poinformował Co-Founder & Chief Operating Officer wrocławskiego studia T-Bull Grzegorz Zwoliński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3bsg7e

"Z naszą nową produkcją stawiamy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej niż dotychczas. Zależy nam na tym, żeby gra snajperska, nad którą pracujemy, konkurowała z najlepszymi produkcjami w swojej kategorii. Szacujemy, że tym razem przekroczymy barierę miliona pobrań jeszcze szybciej, niż w przypadku gry 'Top Speed'" - powiedział Zwoliński, cytowany w komunikacie.

"Po tym, jak ich ostatnia gra 'Top Speed' podbiła serca mobilnych graczy, producent postanowił ujawnić szczegóły prac nad kolejną produkcją. Będzie to gra snajperska, której premiery można spodziewać się na przełomie 2015 i 2016 roku. Jak na razie, T-Bull nie zdradza tytułu nowej produkcji" - czytamy w komunikacie.

Najnowsza produkcja wrocławskiego studia będzie rozbudowaną, realistyczną grą snajperską, wymagającą od gracza celności oraz koncentracji. Podobnie jak w przypadku "Top Speeda", twórcy zadbają zarówno o atrakcyjną oprawę graficzną, jak i wciągającą historię oraz grywalność. W prace nad grą zaangażowany jest cały czterdziestoosobowy zespół T-Bulla, podano również.

T-Bull to producent gier mobilnych znany m.in. z takich produkcji, jak "Zombie Combat: Trigger Call 3D" oraz "Traffic: Illegal Road Racing 5".

(ISBnews)

d3bsg7e

Podziel się opinią

Share
d3bsg7e
d3bsg7e