Trwa ładowanie...

T-Mobile i Alior kończą współpracę. Bank znika z rynku

Nie wyszedł wspólny projekt operatora sieci komórkowej T-Mobile z Alior Bankiem. Klienci przejdą pod skrzydła banku.

Kliencie mogą korzystać z dotychczasowych usług tylko do 28 listopada 2020 roku.Kliencie mogą korzystać z dotychczasowych usług tylko do 28 listopada 2020 roku.Źródło: Flickr, fot: Mike Mozart CC BY-2.0 Flickr
d8aovwp
d8aovwp

T-Mobile Polska i Alior Bank podjęły decyzję o zakończeniu współpracy pod marką T-Mobile Usługi Bankowe - poinformował w komunikacie operator. Marka wkrótce zniknie z rynku.

Klienci mogą korzystać z dotychczasowych usług tylko do 28 listopada 2020 roku. Po tym terminie nastąpi automatyczne przeniesienie do Alior Banku.

- Chcemy przede wszystkim bardzo podziękować, klientom, którzy nam zaufali w ostatnich sześciu latach i korzystali z usług T-Mobile Usługi Bankowe. Koniec naszej współpracy nie oznacza zakończenia świadczenia usług bankowych dla klientów TMUB – zostawiamy ich w rękach naszych dotychczasowych partnerów w projekcie, gwarantując dostęp do wszystkich usług, z których dotychczas korzystali – zapewnia Piotr Bubak, dyrektor departamentu usług abonamentowych T-Mobile Polska.

Oszczędzanie się nie opłaca. Polacy wypłacają pieniądze z banków

Klienci będą mieli dostęp do ogólnopolskiej sieci ponad 700 placówek partnerskich i oddziałów Alior Banku oraz bankowości internetowej Alior Online i aplikacji Alior Mobile.

- Dzięki integracji klientów do naszej bankowości otrzymają oni dostęp do pełnego wachlarza produktów i usług bankowych i pozabankowych. Dołożymy przy tym wszelkich starań, aby z perspektywy naszych klientów proces przebiegł płynnie, sprawnie i bezpiecznie, zgodnie z najlepszymi praktykami – zapewnia Katarzyna Dziwulska, dyrektor zarządzająca pionem sprzedaży klienta indywidualnego Alior Banku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d8aovwp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8aovwp