Trwa ładowanie...
d1dtjdd

T-Mobile liczy na 350 tys. klientów SVOD we współpracy z TVN do końca 2015 r.

Warszawa, 02.12.2014 (ISBnews) - T-Mobile Polska liczy na pozyskanie 350 tys. klientów nowego subskrypcyjnego serwisu wideo na żądanie (SVOD) Strefa T-Mobile na należącej do TVN platformie VOD Player.pl do końca przyszłego roku, poinformował członek zarządu operatora Grzegorz Bors.

Share
d1dtjdd

"Liczymy na pozyskanie 350 tys. klientów tej usługi na koniec 2015. Obecnie nie tylko ułatwiamy komunikację, ale też pomagamy w zarządzaniu finansami w ramach naszych usług bankowych (z czego korzysta już ponad 130 tys. klientów) czy zarządzaniu flotą samochodów. Teraz wraz z TVN otwieramy drzwi do mobilnej rozrywki" - powiedział Bors dziennikarzom.
Serwis dostępny będzie od 3 grudnia br. dla wszystkich obecnych i nowych klientów T-Mobile w ramach trzech pakietów do wyboru. Strefa T-Mobile w Player.pl jest efektem podpisanego w październiku strategicznego porozumienia między obiema firmami. Zapewni dostęp na żywo do flagowych programów TVN oraz możliwość oglądania wybranych polskich i zagranicznych filmów.

Strefa T-Mobile dostępna będzie na urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android, iOS i Windows Phone, można z niej będzie korzystać poprzez przeglądarkę internetową na komputerach osobistych.

T-Mobile Polska jest jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce, obsługując prawie 15,7 mln klientów. T-Mobile Polska obejmuje niemal 100% populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad połowę populacji zasięgiem 4G LTE.

TVN to zintegrowana grupa medialna, działająca w ramach trzech głównych segmentów biznesowych: nadawanie i produkcja telewizyjna oraz cyfrowa płatna telewizja satelitarna. Nadaje jedenaście kanałów telewizyjnych, m.in. TVN, TVN7, TVN24, TVN Turbo i TVN Style.

(ISBnews)

d1dtjdd

Podziel się opinią

Share
d1dtjdd
d1dtjdd