Wczorajsza sesja zakończyła się spadkiem indeksów, a najbardziej ucierpiały akcje dużych spółek. Sesja została rozstrzygnięta już na otwarciu, a kolejne godziny upłynęły pod znakiem oscylacji w ograniczonym zakresie zmienności. WIG-20 wyznaczył dzienne minimum na 2420, a w kolejnych godzinach kupujący próbowali wykreować zwyżkę, ale na wyższych poziomach pojawiała się podaż.