Piątkowa sesja zakończyła się nieznaczną zwyżką, choć w tym miejscu należy poczynić zastrzeżenie, iż polski rynek w dalszym ciągu zachowuje się znacznie słabiej niż inne rynki w Europie. Po nieco wyższym otwarciu zostało wyznaczone dzienne maksimum na 2441 na WIG-20, a w kolejnych godzinach rynek osuwał się pod własnym ciężarem.