Ministrowie ds. europejskich Trójkąta Weimarskiego za strategiami wzrostu w UE
Ministrowie ds. europejskich Polski, Francji i Niemiec, którzy spotkali się w poniedziałek w Warszawie, opowiedzieli się za silniejszym ukierunkowaniem nowego unijnego budżetu na strategie sprzyjające wzrostowi gospodarczemu i konkurencyjności.