ZE PAK chce wypłacić na dywidendę 30 proc. zysku jednostkowego, tj. ok. 1,62 zł/akcję
20.03. Warszawa (PAP) - Zarząd ZE PAK zamierza rekomendować wypłatę na dywidendę 30 proc. zysku jednostkowego za 2012 rok, tj. ok. 1,62 zł na akcję - poinformowała spółka w...