Trwa ładowanie...
d19tx3m

THC SPV 4 złożyło wniosek do UOKiK w sprawie przejęcia spółek z grupy Mera

Warszawa, 04.03.2015 (ISBnews) - THC SPV 4 złożyło do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wniosek o zgodę na przejęcie Mera Systemy Sp. z o.o., Mera Serwis SGL Sp. z o.o. S.K.A. i SGL Sp. z o.o., podał Urząd.

Share
d19tx3m

"Zgłaszana koncentracja polega na przejęciu kontroli w formie określonej w art. 13. ust. 2 pkt 2 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów nad spółkami Mera Systemy sp. z o.o., Mera Serwis SGL sp. z o.o. S.K.A. oraz SGL sp. z o.o., należącymi do grupy kapitałowej kontrolowanej przez Grzegorza L., przez spółkę THC SPV 4 sp. z o.o., należąca do grupy kapitałowej, nad którą kontrolę sprawuje Grzegorz B." - głosi komunikat.
Wniosek wpłynął 25 lutego, sprawa jest w toku, podano również.

Grupa, do której należy THC SPV 4 sp. z o.o. działa w wielu branżach, m.in. doradztwie inwestycyjnym, produkcji materiałów i nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu i budownictwa, usług wiązanych z transportem towarów, badań diagnostyki obrazowej, handlu i przetwarzania popiołów lotnych i żużli. Kontrola przejmowana jest nad spółkami zajmującymi się produkcją, sprzedażą i konserwacją/serwisem automatów biletowych i parkomatów, podał także UOKiK.

(ISBnews)

d19tx3m

Podziel się opinią

Share
d19tx3m
d19tx3m