Trwa ładowanie...
d7ss2x3
loterie
30-08-2012 16:44

Totalizator Sportowy: Totalizator Sportowy Sp. z o. o. i Totolotek S.A. to dwie różne firmy

...

d7ss2x3
d7ss2x3

30.08. Warszawa - Totalizator Sportowy informuje:

W trosce o naszych Graczy i bezpieczeństwo zawieranych przez nich zakładów na gry liczbowe i loterie z oferty LOTTO informujemy, że Totalizator Sportowy Sp. z o.o., właściciel marki LOTTO i Totolotek S.A. to dwie różne firmy.

Totalizator Sportowy Sp. z o. o. jest jednoosobową spółką Skarbu Państwa powołaną w celu realizacji państwowego monopolu w zakresie gier liczbowych i loterii pieniężnych. Totalizator Sportowy jako jedyny w Polsce realizuje ten cel poprzez organizację gier i loterii, w tym najpopularniejszej gry Lotto. Totalizator Sportowy nie prowadzi działalności w zakresie organizowania zakładów wzajemnych, znanych także jako zakłady bukmacherskie.

Jednocześnie informujemy, że część punktów sprzedaży (80) należących do firmy Totolotek S.A., która posiada ofertę własnych zakładów wzajemnych, pośredniczy - w ramach pilotażu rozwoju naszej sieci - w sprzedaży gier i loterii marki LOTTO. Usługa jest realizowana w imieniu i na rzecz Totalizatora Sportowego Sp. z o. o. przy pomocy sprzętu i infrastruktury zarządzanej przez naszą Spółkę. Totalizator Sportowy kontroluje w całości proces sprzedaży gier i loterii jak również wypłaty wygranych.

d7ss2x3

Obecna sytuacja, związana z decyzją Ministra Finansów dotyczącą cofnięcia zezwoleń na działalność w zakresie zakładów wzajemnych (sportowych) firmie Totolotek S.A. - zgodnie z polskim prawem - nie wpływa na możliwość pośredniczenia tej firmy w sprzedaży produktów LOTTO na zasadach agencyjnych. W żaden sposób nie dotyczy również Totalizatora Sportowego.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ kos/

d7ss2x3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7ss2x3