Trwa ładowanie...

TVP Rozrywka rozpocznie emisję 15 kwietnia

Kolejny kanał tematyczny telewizji publicznej TVP Rozrywka będzie dostępny w niektórych sieciach kablowych od 15 kwietnia - poinformowało Centrum Informacji TVP. Sygnał TVP Rozrywka ma dotrzeć w kwietniu do ponad 500 tys. odbiorców.

Share
TVP Rozrywka rozpocznie emisję 15 kwietniaŹródło: Jupiterimages
d1klv1q

Jakie programy emituje TVP Rozrywka będzie można sprawdzić na tv.wp.pl

TVP Rozrywka to dziewiąty kanał tematyczny TVP, nie licząc emitowanego w internecie TVP Parlament. Program nowego kanału będzie emitowany 7 dni w tygodniu, od godz. 6 do godz. 2.

W ramówce TVP Rozrywka pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i teledyski, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale.

d1klv1q

Kanał TVP Rozrywka będzie dostępny w sieciach kablowych. Jak poinformowało Centrum Informacji TVP - według deklaracji operatorów jeszcze w kwietniu włączą go Vectra, Toya i Petrus (w pakietach cyfrowych oraz w niektórych analogowych). Trwają też rozmowy z innymi operatorami kablowymi, w tym z UPC.

Łącznie w kwietniu sygnał TVP Rozrywka dotrze do ponad 500 tys. odbiorców.

Pozostali operatorzy włączą kanał prawdopodobnie w maju i wtedy dostęp do TVP Rozrywka otrzyma dodatkowo milion abonentów sieci kablowych. Równolegle prowadzone są rozmowy z platformą nc+, która także ma wzbogacić swoją ofertę o kanał TVP Rozrywka.

Nowy kanał emitowany będzie w tzw. trzecim multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej MUX 3.

d1klv1q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1klv1q
d1klv1q