Trwa ładowanie...
d1sx6h9

Ubezpieczyciel dementuje. Rozbite złote lamborghini nie pogrąży firmy

Po zdarzeniu sugerowano, że ubezpieczyciel Balcia Insurance SE ogłosi upadłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ubezpieczyciel dementuje. Rozbite złote lamborghini nie pogrąży firmy
(Eastnews, Fot: EAST NEWS)
d1sx6h9

Do wypadku z udziałem wypożyczonego złotego lamborghini i hondy accord doszło w niedzielę w Warszawie. Za dobę wypożyczenia auta kierowca zapłacił 10 tys. zł oraz wpłacił 100 tys. zł kaucji. Po zdarzeniu sugerowano, że ubezpieczyciel Balcia Insurance SE ogłosi upadłość.

Jak przekazał ubezpieczyciel Reso Europa Service, firma Balcia Insurance SE faktycznie ubezpieczała lamborghini z amerykańskimi tablicami rejestracyjnymi, ale nie w zakresie AC. Zdementował też pogłoski o możliwej upadłości ubezpieczyciela.

"Informujemy, iż Balcia Insurance SE ma się dobrze i poradzi sobie z noworoczną szkodą" - czytamy w komunikacie wydanym przez firmę Reso.

d1sx6h9

- Lamborghini posiada u nas aktualną polisę ubezpieczenia granicznego, co oznacza, że RESO wypłaci odszkodowanie w imieniu Balcia Insurance SE za naprawę... hondy. Zatem wbrew pojawiającym się komentarzom w sieci, nie grozi nam upadłość - żartował Bronisław Woźnialis, prezes RESO Europa Service.

Jak zapowiedział ubezpieczyciel, proces likwidacji szkody Hondy już się rozpoczął, a firma Reso ma 30 dni na jego sprawne zakończenie.

d1sx6h9

Podziel się opinią

Share
d1sx6h9
d1sx6h9