Trwa ładowanie...

Umówiłem wizytę rzeczoznawcy. Jakie dokumenty mam posiadać, żeby jak najszybciej zamknąć sprawę?

Na wizytę rzeczoznawcy powinniśmy przygotować prawo jazdy, dokument potwierdzający tożsamość właściciela auta, a także dokumenty dotyczące pojazdu. Mam tu na myśli np. dowód rejestracyjny pojazdu.

Share
Umówiłem wizytę rzeczoznawcy. Jakie dokumenty mam posiadać, żeby jak najszybciej zamknąć sprawę?
Fot: Liberty Direct
d1h9mwb

Dokumenty te niezbędne są do stwierdzenia kto jest właścicielem pojazdu i komu należy wypłacić należne odszkodowanie. Jeżeli pojazd został zarekwirowany przez Policję wówczas powinniśmy okazać rzeczoznawcy pokwitowanie, jakie otrzymaliśmy od Policji.

Materiał powstał przy współpracy z www.libertydirect.pl

d1h9mwb

Krzysztof Michałek - ekspert ds. ubezpieczeń komunikacyjnych w Liberty Direct. Posiada wieloletnie doświadczenie we wszystkich obszarach związanych z oceną ryzyka ubezpieczeniowego. Początki jego kariery łączą się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym PBK, gdzie pracował w dziale likwidacji szkód. Przez prawie 10 lat pełnił funkcję Głównego Specjalisty w Biurze Ubezpieczeń Indywidualnych w TUiR WARTA SA, gdzie nadzorował ubezpieczenia OC, Autocasco i NNW. Jest absolwentem Politechniki Radomskiej. Krzysztof Michałek jest żonaty, ma dwoje dzieci. Czas wolny poświęca komputerom, samochodom oraz podróżowaniu.

d1h9mwb

Podziel się opinią

Share
d1h9mwb
d1h9mwb