Trwa ładowanie...
d17tvj4
d17tvj4

Ursus ma aneks na dodatkowe dostawy dla Ethiopian Sugar Corp. za ponad 5 mln USD

Warszawa, 17.03.2016 (ISBnews) - Ursus podpisał aneks do umowy z Ethiopian Sugar Corporation, obejmujący dostawę 27 ciągników, 54 przyczep do transportu trzciny cukrowej oraz części zamiennych, o łącznej wartości 5,021 mln USD, poinformowała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d17tvj4

Zgodnie z zawartym aneksem, dostawa będzie realizowana w III kwartale 2016 r.

"Zapłata za sprzedane towary nastąpi zgodnie z obowiązującymi dla kontraktu warunkami płatności, tj. po przedłożeniu stosownych dokumentów przewozowych po wysyłce przedmiotu umowy" - czytamy w komunikacie.

Pod koniec sierpnia ub.r. Ursus podpisał z The Federal Democratic Republic of Ethiopia Sugar Corporation (Ethiopian Sugar Corporation) umowę na sprzedaż ciągników, przyczep i części zamiennych do transportu trzciny cukrowej o wartości 30,67 mln USD. Na jej podstawie ma dostarczyć odbiorcy 174 ciągniki oraz 390 przyczep.

d17tvj4

Ursus specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa.W 2011 r. spółka Ursus połączyła siły z innym rodzimym producentem maszyn dla rolnictwa - spółką Pol-Mot Warfama. Władze spółki zadecydowały o przeniesieniu produkcji ciągników do Lublina oraz rozszerzeniu zakresu asortymentowego produkowanych wyrobów.

(ISBnews)

d17tvj4

Podziel się opinią

Share

d17tvj4

d17tvj4