Trwa ładowanie...
d1ag0lf
d1ag0lf
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

USA/Duże spadki na Wall Street

Wtorkowa sesja na nowojorskich giełdach zakończyła się znacznymi spadkami najważniejszych indeksów, przede wszystkim w efekcie gorszych niż oczekiwano wyników kwartalnych kilku amerykańskich spółek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1ag0lf

Na zamknięciu Dow Jones Industrial spadł o 1,65 proc. do 17 387,21 pkt. Nasdaq Composite zniżkował o 1,89 proc. do 4681,50 pkt. S&P 500 spadł o 1,34 proc. do 2029,56 pkt.

Inwestorów rozczarowały wyniki kwartalne niektórych amerykańskich spółek, m.in. Microsoft, Caterpillar, Procter & Gamble, oraz spadek zamówień na dobra trwałe w USA w grudniu.

d1ag0lf

Podziel się opinią

Share
d1ag0lf
d1ag0lf