Trwa ładowanie...
d2pv8kr
d2pv8kr
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

USA/Na Wall Street bez większych zmian

Piątkowa sesja na nowojorskich giełdach zakończyła się nieznacznymi zmianami najważniejszych indeksów. W centrum uwagi rynków znalazły się głównie dane z amerykańskiej gospodarki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2pv8kr

Na zamknięciu pierwszej w 2015 roku sesji Dow Jones Industrial wzrósł o 0,06 proc. do 17 832,99 proc. Nasdaq Composite spadł o 0,20 proc. do 4726,81 pkt. S&P 500 zniżkował o 0,03 proc. do 2058,20 pkt.

Inwestorów rozczarowały najnowsze dane z amerykańskiej gospodarki, przede wszystkim znaczny spadek w grudniu, w porównaniu z poprzednim miesiącem, wskaźnika aktywności w sektorze przemysłowym - ISM.

d2pv8kr

Podziel się opinią

Share
d2pv8kr
d2pv8kr