Trwa ładowanie...
banki

Utrudnienia w bankowości w weekend. Zobacz, który z banków będzie miał przerwę techniczną

Przerwa w dostępie do bankowości mobilnej dotknie tysiące klientów w całej Polsce. Aż 9 banków zaplanowało na ten czas prace techniczne.

Share
Utrudnienia w bankowości w weekend. Zobacz, który z banków będzie miał przerwę techniczną
Źródło: Fotolia
d20irlv

W poprzednim tygodniu modernizacja utrudniała korzystanie z wielu funkcji bankowych klientom sześciu banków. Jak informowaliśmy, ostatnie prace prowadzone były jeszcze w poniedziałek wczesnym rankiem. W najbliższy weekend kolejnych czeka to klientów 9 instytucji.

BZ WBK

Po poniedziałkowych pracach w Banku Zachodnim, klienci muszą przygotować się na nocną przerwę. To na niedzielę bank zaplanował prace konserwatorskie. Jak czytamy w komunikacie, z bankowości mobilnej i internetowej nie będzie można skorzystać od północy. Jednak po godzinie 6 rano usługi powinny być już jednak dostępne.

d20irlv

ING Bank Śląski

ING informuje, że przerwa techniczna zaplanowana jest w nocy z niedzieli na poniedziałek. Od 0:00 do 4:00 nie będzie można skorzystać z wpłatomatów, płatności BLIK i NFC oraz mobilnej Mastercard. Przez godzinę począwszy od północy klienci nie zapłacą również kartą kredytową.

Eurobank

Znacznie większą cierpliwością będą musieli wykazać się klienci Eurobanku. Tu przerwa w dostępie do niektórych z usług zaczyna się już w piątek o 23:00 i potrwa do 13 w niedzielę. Jak informuje bank, niedostępna będzie bankowość online. Mogą wystąpić problemy z płatnościami kartą w tym również kredytową. Nie będą działać również wpłatomaty.

BOŚ

Tu problemy będą się pojawiać między 22 w piątek a 10 w sobotę. Nieaktywne będą konta internetowe BOŚ Banku. Jak zastrzegł bank w komunikacie. Ograniczenia nie powinny mieć wpływu na Platformę Usług Elektronicznych ZUS.

Getin Noble Bank

Ponad 2,5-godzinną przerwę Getin Noble Bank zaplanował między północą a 2:45 w nocy z piątku na sobotę. Podobnie, jak w innych bankach niedostępna będzie głównie bankowość online.

d20irlv

PKO BP

Prace informatyczne w PKO będą prowadzone w niedzielę w nocy. Od 1:30 do 3:30 serwis internetowy, jak również telefoniczny nie będą funkcjonowały – ostrzega bank. Nie będzie również możliwości płacenia w e-sklepach za pośrednictwem iPKO i IKO. Druga przerwa będzie w tych samych godzinach w poniedziałkową noc. Natomiast płatności kartą nie powinny sprawiać kłopotów.

mBank oraz Orange finanse

mBank i Orange finanse przerwę techniczną zapowiadają na 2:00 – 5:30 w nocy z soboty na niedzielę. Wówczas nie będzie można zalogować się na internetowe konto ani korzystać z aplikacji mobilnej. Dodatkowo, jak informuje bank, między 1:30 a 6:00 niemożliwe będzie składnie wniosków. Również za pomocą mlinii nie będzie można zrealizować zleceń. Natomiast wypłaty z bankomatów i płatność kartą będą możliwe bez przeszkód.

Reiffeisen Polbank

Klienci Reiffeisena powinni przygotować się na przerwę w sobotę od północy do 2:00. Jak podaje bank, w tych godzinach niedostępne będą usługi R-Online, R-Online Biznes, R-Investment, Mobilny Bank, Mobilny Portfel, Wideo Doradca. Dodatkowo w godzinach 00:45-01:25 klienci nie wejdą w na strony związane z bankiem:.raiffeisenpolbank.com, moj.raiffeisenpolbank.com, r-brokers.pl, moj.r-brokers.pl, mobilnybank.pl.

d20irlv

Podziel się opinią

Share
d20irlv
d20irlv