Trwa ładowanie...
d25bkpx

Vistal ma umowę na kontenerowe moduły hotelowe w USA za 10 mln zł brutto

Warszawa, 12.03.2015 (ISBnews) - Vistal Gdynia podpisał umowę z "zagranicznym kontrahentem z branży budowlanej" na wykonanie kontenerowych modułów hotelowych dla obiektów w Nowym Jorku (USA), wartą 10 mln zł brutto, podała spółka.

Share
d25bkpx

"Przedmiot umowy stanowi wykonanie kontenerowych modułów hotelowych. Umowa przewiduje kary umowne w wysokości maksymalnej równej 10 % wartości umowy (naliczanych w wysokości 20.000 zł za każdy dzień opóźnienia powstałego po upływie tygodnia od daty wynikającej z harmonogramu). Umowa nie została zawarta z zastrzeżeniem warunku lub terminu" - głosi komunikat.

Vistal Gdynia, spółka dominująca Grupy Vistal, to wiodący producent konstrukcji stalowych w Polsce, realizujący kontrakty dla klientów w kraju i na rynkach zagranicznych. Zadebiutował na warszawskiej giełdzie w styczniu 2014 r. Grupa działa w segmentach offshore, infrastrukturalnym, marine, infrastruktury portowej, budownictwa kubaturowego i energetyki. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 283,39 mln zł w 2013 r.

(ISBnews)

d25bkpx

Podziel się opinią

Share
d25bkpx
d25bkpx