Trwa ładowanie...
d14x1iy
IAR

W centrach handlowych urzędnicy pomogą wypełnić PIT

W piątek i w sobotę (24 i 25 marca) podatnicy będą mogli wypełnić swoje deklaracje pod okiem specjalistów. I to podczas weekendowych zakupów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W centrach handlowych urzędnicy pomogą wypełnić PIT
(Fotolia, Fot: shutterfil77)
d14x1iy

W piątek i sobotę (24 i 25 marca) w centrach handlowych urzędnicy będą pomagali rozliczyć się z fiskusem. Akcja ma zasięg ogólnopolski. W 93 centrach handlowych w całej Polsce pojawią się stanowiska fiskusa.Urzędnicy doradzą, jak poprawnie rozliczyć podatki.

Od 12:00 do 20:00 pracownicy urzędów skarbowych pomogą wypełnić PIT i wysłać go elektronicznie. Podkreślają też, że w centrach handlowych nie będą przyjmowane zeznania podatkowe PIT w formie papierowej.

Zwykle z fiskusem trzeba się rozliczyć do końca kwietnia. Paweł Jurek z Ministerstwa Finansów podkreśla, że w tym roku podatnicy mają trochę więcej czasu, bo PIT można wysłać do 2 maja. Jest to spowodowane układem kalendarza - ostatni kwietnia przypada w dzień wolny od pracy.

d14x1iy

Akcja odbędzie się w 93 centrach w 72 miastach w Polsce. Dokładne informacje o miejscach, gdzie można spotkać urzędników są dostępne na stronach internetowych urzędów skarbowych.

Czytaj więcej: Polacy rozliczą PIT-y w centrach handlowych. Akcja ruszy już pod koniec tygodnia

d14x1iy

Podziel się opinią

Share
d14x1iy
d14x1iy