Trwa ładowanie...

Wars robi ofensywę na polskie dworce

W listopadzie ma ruszyć drugi lokal spółki WARS Express. Tym razem zlokalizowany będzie na Dworcu Centralnym w Warszawie. To dopiero początek ambitnych planów rozwoju marki.

Wars robi ofensywę na polskie dworceŹródło: mat. pras.
d33wlup
d33wlup

Pod koniec roku 2021 sieć gastronomiczna WARS Express ma liczyć 25 punktów rozlokowanych na największych stacjach kolejowych w Polsce.

Funkcjonuje już jedna - otwarta na początku roku - placówka WARS Express na Dworcu Warszawa-Wschodnia. Trzy kolejne są w budowie - oprócz Dworca Centralnego w Warszawie jest to Kraków oraz Radom.

W zamyśle inwestora Wars Express to ogólnopolska sieć otwartych, łatwo dostępnych lokali gastronomicznych typu "Fast Food". W ofercie Wars Express, oprócz dań znanych z wagonów gastronomicznych obsługiwanych przez Wars, takich jak popularna jajecznica, żurek czy piada, będą również przekąski (zapiekanki, hot-dogi, grillowane kanapki) oraz soki wyciskane z warzyw i owoców. Łącznie oferta menu WARS Express liczyć będzie 64 pozycje potraw i 33 napoje, w tym 11 z grupy Coca-Cola.

Powierzchnia nowych punktów będzie uzależniona od dostępnych lokalizacji oraz natężenia ruchu na dworcach. Pierwsze lokale będą prowadzone przez pracowników spółki, kolejne prowadzone będą na zasadzie franczyzy. Docelowo planowana sieć lokali gastronomicznych Wars Express obejmie swoim zasięgiem całe terytorium Polski – 25 największych i najważniejszych dworców kolejowych w Polsce.

W budowaniu kompleksowego systemu sieci Wars Express spółka korzystać będzie z kompetencji stosowanych w wagonach gastronomicznych w ramach NLO (Nowa Linia Obsługi).

d33wlup
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33wlup