Trwa ładowanie...
d22gc5o

Waryński wprowadził do sprzedaży III etap Miasta Wola w Warszawie na 137 lokali

Warszawa, 30.11.2015 (ISBnews) - Grupa Waryński i Dantex rozpoczęły sprzedaż III etapu inwestycji Miasto Wola w Warszawie. W tej fazie projektu powstaną 132 mieszkania i 5 lokali usługowych, podała spółka. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na wiosnę 2016 r.

Share
d22gc5o

"Miasto Wola jest projektem, który od samego początku cieszy się bardzo dużą popularnością klientów. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że w pierwszej fazie inwestycji jest jeszcze dostępne zaledwie jedno mieszkanie, a w drugim etapie sprzedaliśmy już blisko 65% lokali. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci bezpośrednio przekłada się na szybszą realizację kolejnych faz kompleksu. Wspólnie z naszym partnerem - firmą Dantex - zakładaliśmy, że uruchomimy trzeci etap Miast Wola dopiero w 2016 r. Dostrzegając jednak wymierne efekty naszej pracy i mając pewność, że przygotowywana oferta spełnia oczekiwania osób poszukujących nowoczesnego mieszkania, mogliśmy rozpocząć ten etap zdecydowanie wcześniej" - powiedział prezes Jarosław Jankowski, cytowany w komunikacie.

Dotychczas swoich nabywców znalazło już blisko 15% lokali dostępnych w III etapie Miasta Wola, podano również.

"Analiza zgromadzonych danych sprzedażowych i opinii klientów, pozwoliła nam na określenie, jakiego typu mieszkania są obecnie najbardziej pożądane. Dlatego trzeci etap Miasta Wola zdominowały funkcjonalne mieszkania 2- i 3-pokojowe o zróżnicowanym metrażu. [...] Co istotne, w naszej ofercie nie zabrakło popularnych kawalerek, a także przestronnych apartamentów dla najbardziej wymagających klientów" - dodał prezes Danteksu Marek Roefler.

Docelowo w inwestycji przy ul. Jana Kazimierza powstanie kompleks, składający się z budynków mieszkalnych liczących od sześciu do dziewięciu kondygnacji, w których znajdzie się ok. 850 mieszkań.

Grupa Waryński, której głównym akcjonariuszem jest MARS Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, koncentruje się na aktywności deweloperskiej i zarządzaniu nieruchomościami.

(ISBnews)

d22gc5o

Podziel się opinią

Share
d22gc5o
d22gc5o