Trwa ładowanie...

Wigilijny prezent od Totalizatora. Ktoś na długo zapamięta te święta

W wigilijnym losowaniu Ekstra Pensji szczęście dopisało graczowi ze Strzelna w woj. kujawsko-pomorskim. Tuż przed świętami duża wygrana padła także w Keno.

Share
Wigilijny prezent od Totalizatora. Ktoś na długo zapamięta te święta
Źródło: Materiał prasowy
d2zfadi

W wigilię, czyli w dniu, w którym Polacy obdarowują się prezentami, dodatkowy prezent dostał także jeden z graczy Lotto. Szczęśliwiec zagrał w kolekturze przy ulicy Raj 2 w Strzelnie. Dzięki głównej wygranej w Ekstra Pensji będzie otrzymywać 5 tys. zł miesięcznie przez 20 lat. Gracz wybrał metodę gry chybił trafił, a wylosowanymi liczbami 24 grudnia okazały się: 2, 11, 18, 19, 21 oraz 1.

Grudzień obfituje w wysokie wygrane. W sobotę 22 grudnia w punkcie Lotto przy ulicy Widawskiej 1 w Siemkowicach (woj. łódzkie) szczęście dopisało graczowi Keno, który trafił 10 z 10 liczb grając z podwójną stawką, dzięki czemu wygrał aż 400 tys. złotych.

Dwa dni wcześniej również nie brakowało wygranych. Dwie osoby, które zagrały w Dąbrowie Górniczej i Pile w Lotto Plus, wygrały po milion złotych. Losowania z 20 grudnia przyniosły także inne wysokie wygrane. „Piątkę” w Mini Lotto w wysokości 290 363,80 zł trafił ktoś, kto zagrał w kolekturze w pawilonie handlowym w Iwanowicach Dworskich. Dwie wygrane w wysokości 105 tys. zł każda trafiły osoby, które zagrały w Płocku przy ul. Miodowej 8 i Bydgoszczy przy ul. Skarżyńskiego 2.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2zfadi

Podziel się opinią

Share
d2zfadi
d2zfadi