Trwa ładowanie...
dysxlpg

Wilbo ma umowe z Lidlem na dostawę konserw o wartości ok. 5,5 mln zł

Warszawa, 22.12.2015 (ISBnews) -  Wilbo zawarło z Lidl Sklepy Spożywcze sp. z o.o. umowę o współpracy, dotyczącą dostaw do krajowych magazynów Lidl konserw rybnych. Termin realizacji umowy przypada na koniec listopada 2016 r., a jej szacowana wartość wynosi ok. 5,5 mln zł, podała spółka.

Share
dysxlpg

Dostawy produktów do magazynów Lidl zlokalizowanych w Polsce będą realizowane na podstawie indywidualnych zamówień składanych przez kupującego.

"W przypadku, gdy Lidl nie otrzyma od spółki oświadczenia o braku woli kontynuowania współpracy do końca czerwca 2016 r,. warunki współpracy określone w umowie ulegną przedłużeniu od końca listopada 2016 r. o następne 12 miesięcy, przy czym postanowienie, o którym mowa powyżej odnawia się corocznie" - czytamy w komunikacie.

Poza zawarciem powyższej umowy na dostawy trzech rodzajów produktów zawierających łososia, w okresie ostatnich 12 miesięcy Wilbo uzyskało od Lidl zamówienie na realizację dostaw konserw rybnych (makrela) o wartości ok. 1 mln zł.

Działalność Wilbo obejmuje produkcję i sprzedaż konserw rybnych, owoców morza i ryb mrożonych. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 1998 roku.

(ISBnews)

dysxlpg

Podziel się opinią

Share
dysxlpg
dysxlpg