Trwa ładowanie...

Wódka dla bogaczy w złotej butelce

Wkrótce na światowym rynku pojawi się oryginalny produkt. Wódka Vallure, bo o niej mowa, już odniosła sukces, choć nikt jeszcze nie zna jej smaku. Jak to możliwe?

Wódka dla bogaczy w złotej butelceŹródło: mat. producenta
d2itncq
d2itncq

Nieznana wcześniej niemiecka marka zyskała rozgłos nie tyle dzięki trunkowi, co opakowaniu, w którym został on zamknięty.

Wyskokowy produkt sprzedawany będzie w oryginalnej butelce pokrytej 24-karatowym złotem. Producent, firma Vallure, nie ujawnił na razie, jaka będzie jego cena i pojemność butelki. Można domniemywać, że przy stale rosnącej cenie kruszcu na światowych rynkach na pewno będzie bardzo wysoka. Dziś cena złota sięga 1840 dolarów (ok. 5851 zł) za uncję trojańską, czyli 31 gramów.

No właśnie: a co z zawartością? Jak zapewnia producent, potrzebę stworzenia nietypowego opakowania uzasadnia wyjątkowy smak wódki. Jest ona poddawana wielopoziomowemu procesowi destylacji i trzem filtracjom. Ma to gwarantować jej wysokoprocentowy, ale i łagodny smak. Wkrótce dowiemy się, czy produkt okaże się strzałem w dziesiątkę. Może niektórzy zaczną inwestować w takie butelki...

d2itncq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2itncq