Trwa ładowanie...

WOŚP. W tym roku można wylicytować dzień z Omeną Mensah i Rafałem Brzoską

Popularna para oferuje swoje 24-godzinne towarzystwo, rozmowy o winie, biznesie, sztuce i życiu. I to nie byle gdzie, bo w jednej z winnic we Francji. Aukcja trwa do 14 lutego.

W tym roku w ramach WOŚP można wylicytować dzień z Omeną Mensah i Rafałem BrzoskąW tym roku w ramach WOŚP można wylicytować dzień z Omeną Mensah i Rafałem BrzoskąŹródło: YouTube, fot: Rzeczy Od Serca, WOŚP
d1s6k11
d1s6k11

W ramach tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Omenaa Mensah i Rafał Brzoska wystawili na licytację wyjazd do Francji i swoje towarzystwo. - Wyjątkowy wyjazd w wyjątkowe miejsce, 24 godziny spędzone z nami dla wyjątkowej pary - zachęcają w filmiku, który promuje aukcję.

Jak tłumaczą, zwycięzca licytacji poleci do "bardzo historycznego miejsca" i odwiedzi jedną z francuskich winnic.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska dla WOŚP

W programie jest kolacja i degustacja najlepszych miejscowych trunków. - Będziemy rozmawiać o miłości, biznesie, sztuce, waszych zainteresowaniach i życiu - zapowiada popularna para.

Finał WOŚP w 2021 zagrożony? Owsiak: internet jest potęgą

Aukcja przeznaczona jest dla dwóch osób. Wylot z Warszawy w 2021 roku, w terminie ustalonym ze zwycięzcą aukcji i darczyńcami, którzy pokrywają koszty lotu, przejazdu, kolacji i pobytu na miejscu - czytamy w opisie licytacji.

d1s6k11

Aukcja trwa do 14 lutego. Cena wywoławcza to 9900 zł, ale oczywiście organizatorzy zachęcają do jak najhojniejszego licytowania.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku będzie miała swój finał 31 stycznia. Już teraz można wesprzeć akcję dobrowolnymi wpłatami, ruszyły też licytacje, które - tak jak w przypadku Omeny Mensah i Rafała Brzoski - będą trwały jeszcze po finale.

W ubiegłym roku WOŚP zebrał w sumie 186 mln zł, w tym podczas dnia finałowego 113 mln zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1s6k11
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1s6k11