Trwa ładowanie...

Wyjątkowy weekend dla grających w Lotto - aż pięciu zwycięzców

Miniony weekend okazał się niezwykle szczęśliwy dla pięciu osób grających w Lotto. „Szóstkę” wygrał gracz w Żarach, „Piątkę” w Mini Lotto trafił grający w Zambrowie, a Ekstra Pensją będą się cieszyły aż trzy osoby, które zagrały w Książu Wielkim, Olsztynie i Trzemesznie.

Wyjątkowy weekend dla grających w Lotto - aż pięciu zwycięzcówFot: Evan Lorne / Shutterstock
dp7649m
dp7649m

Miniony weekend okazał się niezwykle szczęśliwy dla pięciu osób grających w Lotto. „Szóstkę” trafił gracz w Żarach, „piątkę” w Mini Lotto osoba w Zambrowie, a ekstra pensją będą się cieszyły aż trzy osoby, które zagrały w Książu Wielkim, Olsztynie i Trzemesznie.

Weekendową serię wygranych zapoczątkowało sobotnie losowanie Lotto. Najwyższa wygrana padła w Żarach. Było to dokładnie 2 983 994,60 zł.

Szczęście grającemu przyniósł punkt Lotto przy ul. Broni Pancernej 15. Tu zwycięzca kupił kilka zakładów, a liczby skreślał sam. Jeden z losów zawierał zestaw sześciu liczb: 5, 12, 15, 32, 35, 46.
Z kolei „piątkę” w Mini Lotto wartą 274 909,00 zł trafił ktoś, kto wstąpił do kolektury przy ul. Grunwaldzkiej 6 w Zambrowie. Zwycięzca samodzielnie wypełnił blankiet ze szczęśliwymi liczbami. Wylosowana w minioną sobotę „piątka” to: 13, 15, 17, 35, 41.

Szczęście dopisało grającym w weekend w Ekstra Pensję. Aby przez najbliższe 20 lat móc dostawać comiesięczną „pensję” w wysokości 5000 zł, wystarczył jeden zakład grającemu na chybił-trafił w Książu Wielkim (punkt Lotto przy ul. Rynek 2). Ten sam sposób gry wybrały osoby, które trafiły najwyższe wygrane w niedzielnym losowaniu - pierwsza z nich padła w Trzemesznie (kolektura przy Pl. Św. Wojciecha), a druga w Olsztynie (punkt w Galerii Warmińskiej przy ul. Tuwima 26).

Zobacz również:

dp7649m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp7649m