Trwa ładowanie...

Wyniki Lotto i Eurojackpot 25.10. Wygranej nie ma, kumulacja rośnie

Losowanie Eurojackpot z 25 października nie wyłoniło zwycięzcy w żadnym z europejskich krajów. A to oznacza, że kumulacja rośnie i w przyszły piątek w losowaniu Eurojackpot do wygrania będzie nawet 280 mln złotych.

Share
Wyniki Lotto i Eurojackpot 25.10. Wygranej nie ma, kumulacja rośnie
Źródło: East News, fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
d2geww2

Kiedy losowanie Eurojackpot? W każdy piątek, również w dni świąteczne. To oznacza, że 1 listopada również losowanie się odbędzie.

Do wygrania będzie już 280 mln zł, bo od września nikt nie wytypował prawidłowych liczb. Najwyższa wygrana w Polsce wyniosła 754 tys. zł.

Jakie są zasady gry w Eurojackpot? Trzeba wytypować 5 liczb z 50 oraz 2 z 10. Taki zestaw 5 i 2 liczb bierze udział w losowaniu. Jeśli podczas niego rzeczywiście te liczby padną, to kupon jest zwycięski.

d2geww2

Obejrzyj: Podatek handlowy? Nie łudźmy się: będzie drożej

Wspomniany wcześniej gracz, który wygrał 754 tys. zł, poprawnie wytypował odpowiednio: 4 i 2 liczby na kuponie.

Losowanie Eurojackpot odbywa się dla graczy we wszystkich krajach, w których obecna jest loteria.

Ile kosztuje jeden kupon w Eurojackpot? Trzeba zapłacić 12,50 zł. Można grać zarówno w kolekturach Lotto, jak i w internecie. W tym drugim przypadku wymagana jest jednak szczegółowa rejestracja konta.

d2geww2

Eurojackpot w Polsce pojawił się nieco ponad 2 lata temu. Za sprzedaż kuponów na loterię odpowiedzialny jest Totalizator Sportowy, tak samo jak za organizację wszystkich losowań w ramach loterii Lotto.

Do tej pory najwyższą wygraną w Eurojackpot w Polsce może pochwalić się mieszkaniec powiatu piotrkowskiego. W maju tego roku wygrał równowartość 193 mln złotych. Redakcja Wirtualnej Polski dotarła do zwycięzcy, pana Wojciecha.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2geww2

Podziel się opinią

Share
d2geww2
d2geww2