Trwa ładowanie...

Z McDonald's na uczelnię wyższą. Po tym kierunku będziesz wiedział, jak kierować fast-foodem

W Akademii Leona Koźmińskiego od października rusza nowy kierunek „Zarządzanie w sektorze QSR (quick service restaurants)”. Ma on nauczyć studentów, jak kierować barami szybkiej obsługi.

Share
Z McDonald's na uczelnię wyższą. Po tym kierunku będziesz wiedział, jak kierować fast-foodem
Źródło: iStock.com
d34ezem

Rektor Akademii Leona Koźmińskiego – prof. ALK dr hab. Witold T. Bielecki i dyrektor generalny McDonald’s Polska – Adam Pieńkowski, podpisali umowę o uruchomieniu wspólnego kierunku studiów licencjackich dla pracowników restauracji McDonald’s.

Osoby zatrudnione w firmie będą mogły rozpocząć studia „Zarządzanie w sektorze QSR” już od października br. Kształcenie studentów w całości sfinansuje ich pracodawca.

d34ezem

Zarządzanie w sektorze QSR to studia licencjackie, niestacjonarne, które polegają na łączeniu nauki z praktyką w firmie. Z 1100 godzin zajęć, połowa przypada na warsztaty i praktyki w firmie McDonald’s, a połowa na zajęcia i wykłady na uczelni.

Studentami tego kierunku mogą zostać pracownicy McDonald’s z całej Polski z minimum 3-miesięcznym doświadczeniem w pracy, wykształceniem średnim, bez wykształcenia wyższego, wyłonieni w ramach wewnętrznej rekrutacji.

Obejrzyj: Ten rodzaj żywności zdominuje fast foody. Ekspert nie ma wątpliwości

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d34ezem

Podziel się opinią

Share
d34ezem
d34ezem