Trwa ładowanie...
woda
20-07-2017 07:30

Zalane mieszkanie? Weź pieniądze na remont!

Wystarczy, że pralka przecieka i nieszczęście gotowe – cały dom w wodzie! Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, a właściwie wodą, tylko trzeba wcześniej wykupić polisę. Dzięki niej to ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy i remontu. Taką ofertę – już od 90 zł rocznie – ma firma ubezpieczeniowa LINK4.

Zalane mieszkanie? Weź pieniądze na remont!Źródło: Getty Images, fot: Joe Raedle
d3ashrp
d3ashrp

Zadzwoń 22 444 44 44

Nie ma znaczenia, czy brodzimy w mieszkaniu w wodzie z własnej winy czy sąsiada – to ubezpieczenie obejmuje też zalania, które powstały z winy innych. Co ważne, razem z polisą dostaniemy dodatkowo „Assistance domowy”, który w razie problemów zapewnia pomoc fachowców, m.in. hydraulika. A jeśli awaria w domu czy mieszkaniu jest naprawdę duża i nie można w nim zostać na noc, ubezpieczyciel zapłaci za pobyt w hotelu nasz i rodziny.

– Specjalnie stworzyliśmy tak bogatą ofertę. Zależy nam, by nasi klienci czuli się bezpiecznie we własnych domach, by odnajdywali w nich tylko spokój. Bo od nerwowych sytuacji jesteśmy my. Dlatego na liście nieszczęść, od których domy i mieszkania ubezpiecza LINK4, umieściliśmy – poza zalaniem – jeszcze ponad dwadzieścia innych losowych zdarzeń, jak uderzenie pioruna, silny wiatr, grad, nawalny deszcz, obsunięcie ziemi, upadek drzewa lub masztu – wylicza Marek Baran z LINK4.

LINK4 oferuje też ubezpieczenie od kradzieży z włamaniem i rabunku. Obejmuje ono nie tylko dom czy mieszkanie, ale także piwnice, schowki, strychy czy wolnostojące garaże i wszystko, co się w nich znajduje: od biżuterii po meble. Dzięki polisie LINK4 można też naprawić to, co w czasie włamania zniszczą złodzieje.

Marek Baran z LINK4:

„Jesteśmy po to, by pomagać”

d3ashrp

Chcemy zapewnić naszym klientom spokój w ich własnych domach. Dlatego oferujemy im polisę, dzięki której nie będą już się martwić, że kolanko pod zlewem przecieka albo że wąż od pralki raz na jakiś czas wypada. Pomożemy usunąć szkody powstałe w wyniku zalania

Zadzwoń: 22 444 44 44.

Już od 90 zł rocznie

Partnerem artykułu jest Link4

Advertisement
d3ashrp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d3ashrp