Trwa ładowanie...

Zaleją nas chlorowane kurczaki i niebezpieczne zabawki? Ekspert uspokaja

- Żadne przepisy, które dotyczą bezpieczeństwa żywności m.in., które obowiązują dziś w Unii Europejskiej, nie podlegają jakimkolwiek negocjacjom – one w ogóle się nie zmienią – mówi w #dziejesienazywo Konrad Niklewicz, dyrektor zarządzający Instytutu Obywatelskiego. Według eksperta, umowa handlowa ze Stanami Zjednoczonymi przyczyni się do wzrostu gospodarczego europejskich firm.

Share
Zaleją nas chlorowane kurczaki i niebezpieczne zabawki? Ekspert uspokaja
Źródło: Fotolia
dnj4igh

- Żadne przepisy, które dotyczą bezpieczeństwa żywności m.in., które obowiązują dziś w Unii Europejskiej, nie podlegają jakimkolwiek negocjacjom – one w ogóle się nie zmienią – mówi w #dziejesienazywo Konrad Niklewicz, dyrektor zarządzający Instytutu Obywatelskiego.

Według eksperta, umowa handlowa ze Stanami Zjednoczonymi przyczyni się do wzrostu gospodarczego europejskich firm. Przeciwnicy TTIP uważają, że to uprzywilejowanie korporacji, które pogorszą jakość unijnych produktów i zwiększą bezrobocie. Zebrano 3,2 mln podpisów – w Polsce ponad 100 tys. - Nie będzie chlorowanych kurczaków i nie będzie szkodliwych substancji w zabawkach dla dzieci – zapewnia Konrad Niklewicz.

dnj4igh

Podziel się opinią

Share
dnj4igh
dnj4igh