Trwa ładowanie...
usa
11-10-2015 13:33

Zaleją nas chlorowane kurczaki i niebezpieczne zabawki? Ekspert uspokaja

- Żadne przepisy, które dotyczą bezpieczeństwa żywności m.in., które obowiązują dziś w Unii Europejskiej, nie podlegają jakimkolwiek negocjacjom – one w ogóle się nie zmienią – mówi w #dziejesienazywo Konrad Niklewicz, dyrektor zarządzający Instytutu Obywatelskiego. Według eksperta, umowa handlowa ze Stanami Zjednoczonymi przyczyni się do wzrostu gospodarczego europejskich firm.

Zaleją nas chlorowane kurczaki i niebezpieczne zabawki? Ekspert uspokajaŹródło: Fotolia
d1tf5bs

- Żadne przepisy, które dotyczą bezpieczeństwa żywności m.in., które obowiązują dziś w Unii Europejskiej, nie podlegają jakimkolwiek negocjacjom – one w ogóle się nie zmienią – mówi w #dziejesienazywo Konrad Niklewicz, dyrektor zarządzający Instytutu Obywatelskiego.

Według eksperta, umowa handlowa ze Stanami Zjednoczonymi przyczyni się do wzrostu gospodarczego europejskich firm. Przeciwnicy TTIP uważają, że to uprzywilejowanie korporacji, które pogorszą jakość unijnych produktów i zwiększą bezrobocie. Zebrano 3,2 mln podpisów – w Polsce ponad 100 tys. - Nie będzie chlorowanych kurczaków i nie będzie szkodliwych substancji w zabawkach dla dzieci – zapewnia Konrad Niklewicz.

d1tf5bs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tf5bs