Trwa ładowanie...
d3mllhe
10-03-2017 14:22

ZUE z najtańszą ofertą za 457 mln zł na modernizację linii Częstochowa-Zawiercie

Warszawa, 10.03.2017 (ISBnews) - ZUE złożyło najtańszą ofertę, wartą 457 mln zł brutto, w przetargu PKP Polskich Linii Kolejowych na opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych w ramach projektu "Prace na linii kolejowej nr 1 na odcinku Częstochowa - Zawiercie", podało ZUE.

d3mllhe
d3mllhe

Kryteria oceny ofert stanowią całkowita cena brutto - waga: 60%, termin realizacji - waga: 20% i okres gwarancji - waga: 20%.

"W odniesieniu do pierwszego z powyższych kryteriów oferta złożona przez spółkę jest najkorzystniejsza. Z kolei w odniesieniu do pozostałych kryteriów oferta złożona przez spółkę jest analogiczna do ofert złożonych przez pozostałych uczestników przetargu" - czytamy w komunikacie.

Termin realizacji zadania zgodnie ze złożoną ofertą to 36 miesięcy od dnia podpisania umowy. Termin związania ofertą wynosi 90 dni. Bieg terminu rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert, podano także.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. W 2015 r. skonsolidowane przychody ZUE wyniosły 542 mln zł.

(ISBnews)

d3mllhe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mllhe