Trwa ładowanie...
promocja
14-06-2010 13:07

Żywiec i zabawa na Facebooku

Po 20 dniach od uruchomienia Birozagadka Festiwalu Birofilia w Żywcu znajduję się na trzecim miejscu polskich gier na Facebooku i na pierwszym spośród komercyjnych.

Żywiec i zabawa na FacebookuŹródło: Jupiterimages
d7egt2f
d7egt2f

BiroZagadka to tematyczna odmiana FotoZagadki - najpopularniejszej polskiej gry na Facebooku, która miesięcznie gromadzi ponad 100 tys. graczy i ma prawie 50 tys. fanów. Zasady gry są proste - wystarczy odgadnąć, co przedstawiają tajemnicze zdjęcia, które prezentują popularne przedmioty w zagadkowy sposób. Rewelacyjne, autorskie fotografie to najważniejszy element gry. Przygotował je Dariusz Majgier, autor FotoZagadki.

BiroZagadka aktywnie wykorzystuje wiele mechanizmów społecznościowych. Gracze rozwiązując zagadki fotograficzne angażują do pomocy przyjaciół oraz znajomych. Publikują na swoich profilach odnośniki do zdjęć, aby rozwiązywać je wspólnie w pracy lub w domu. Najlepsi mogą piąć się w rankingu TOP 500, a w rankingu znajomych można obserwować, jak radzą sobie zaprzyjaźnione osoby na tle własnych wyników.

Gra to nie jedyna rozrywka związana z Festiwalem Birofilia na Facebooku. Na stronie Festiwalu można wziąć udział w konkursie i otrzymać nagrodę dnia.

d7egt2f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7egt2f