Trwa ładowanie...

40 nowych produktów w Biedronce. Przetestowali i wybrali je klienci

W Biedronce pojawiło się około 40 nowych produktów. Wszystkie zostały wybrane przez klientów sklepu.

Share
40 nowych produktów w Biedronce. Przetestowali i wybrali je klienci
Fot: materiały prasowe
d3mt583

W sklepach sieci Biedronka pojawiło się około 40 nowych produktów. Wszystkie zostały wybrane w ramach innowacji Biedronki - specjalnej edycji projektu konsumenckiego "Testujemy" - donosi portalspozywczy.pl. Ocenie klientów poddano ponad 200 nowych artykułów.

Produkty, które najlepiej wypadły w oczach 8100 tys. klientów, będzie można kupić w sklepach sieci Biedronka do 28 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Każdy z uczestników "Testujemy" mógł wskazać 10 produktów, które chciałby kupić w dyskoncie. Łącznie oddano ponad 81 tys. głosów - czytamy na portalu.

d3mt583

Klienci postawili na produkty z kategorii dania gotowe, napoje oraz przekąski i słodycze. Najwięcej osób zagłosowało na frytki z kurczaka, na kolejnych miejscach znalazł się: pudding chia, warzywa na patelnię z ciecierzycą, ale i napój kawowy oraz lody smoothie.

[

Screen testujemy.biedronka.pl ]( # )

Projekt "Testujemy" ruszył w kwietniu 2014 roku. W ramach programu przeprowadzono 14 testów i 19 rankingów rekomendacji - dzięki temu na półkach sklepów Biedronka pojawiły się produkty, takie jak świeczki zapachowe i odświeżacze samochodowe. Dodatkowo klienci, którzy oddają swoje głosy, mogą walczyć o pozycje w rankingu oraz cenne nagrody.

d3mt583

Podziel się opinią

Share
d3mt583
d3mt583