Trwa ładowanie...

8500 zł za nieistniejący abonament medyczny. Firma oszukała starszą klientkę

Przebrani w fartuchy lekarskie handlowcy obiecywali prywatny abonament medyczny na doskonałych warunkach. Choć minął rok od wpłaty 8500 zł, emerytka ze Śląska do dziś nie może skorzystać z oferty. Historia ku przestrodze.

Share
8500 zł za nieistniejący abonament medyczny. Firma oszukała starszą klientkę
Źródło: Shutterstock.com
d3xca7s

Pani Helena, 70-latka z Katowic, dała się skusić na zakup pakietu medycznego, który obejmować miał bezpłatne badania specjalistyczne w prywatnych przychodniach. Została do tego namówiona w trakcie pokazu. Za abonament zapłaciła 8500 zł. Do dziś nie była w stanie skorzystać z gwarantowanych zabiegów, bo śląski oddział firmy został zlikwidowany. W gabinecie, w którym miały być świadczone niektóre usługi medyczne, usłyszała natomiast, że i tak musi zapłacić 200 zł.

Sprawę opisuje "Super Express". Gazeta przypomina, że na pokazach i towarzyszących im bezpłatnych badaniach seniorzy są zapewniani, że zawierają świetną ofertę, po czym niejednokrotnie się okazuje, że zwyczajnie utopili pieniądze. Nieuczciwe firmy nie mają skrupułów przed naciąganiem starszych klientów na nieistniejące usługi lub sprzedają towary w bardzo zawyżonych cenach.

Obejrzyj: Emerytura bez podatku. Ekspert nie ma wątpliwości

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3xca7s

Podziel się opinią

Share
d3xca7s
d3xca7s