Trwa ładowanie...
d1t2lqs

Agora otworzy 37. kino sieci Helios we Wrocławiu w tym tygodniu

Warszawa, 09.11.2015 (ISBnews) - Sieć Helios, należąca do Agory, otworzy swoje najnowsze, 37. kino we Wrocławiu w tym tygodniu, poinformował prezes Agory Bartosz Hojka.

Share
d1t2lqs

"Jesteśmy zadowoleni z programu rozwoju sieci Helios. W tym tygodniu odbędzie się otwarcie 37. kina sieci we Wrocławiu" - powiedział Hojka podczas konferencji prasowej.
Wskazał, że IV kw. obfituje w popularne produkcje filmowe, co przekłada się na frekwencję, a tegoroczny repertuar premier pozwala liczyć na wysoki poziom oglądalności.

"Cieszy nas, że nowe kina naszej sieci szybko zdobywają widzów, jak chociażby obiekt w Łodzi. Widzimy również rosnące przychody 'barowe'" - dodał prezes Agory.

W III kwartale br. sieć kin Helios powiększyła się o nowe kino w Łodzi, zaś w październiku do sieci dołączyło kolejne kino w Białymstoku.

d1t2lqs

Frekwencja w kinach sieci Helios w III kwartale 2015 r. sięgnęła 1,8 mln widzów. Przychody ze sprzedaży biletów do kin sieci Helios wyniosły 30 mln zł.
Agora jest m. in. wydawcą "Gazety Wyborczej" - największej polskiej gazety opiniotwórczej oraz czasopism. Do grupy należą także serwisy internetowe, radiostacje, firma reklamy zewnętrznej AMS, operator kin Helios, drukarnie oraz Stopklatka TV. Spółka zajmuje się również koprodukcją i dystrybucją filmową.

(ISBnews)

d1t2lqs

Podziel się opinią

Share
d1t2lqs
d1t2lqs