Trwa ładowanie...
dg2c0g4
dg2c0g4

Akcjonariusze WDM Capital za podwyższeniem kapitału o maks. 9,75 mln zł

Warszawa, 20.01.2015 (ISBnews) - Akcjonariusze WDM Capital upoważnili zarząd do dokonania jednego albo większej liczby podwyższeń kapitału zakładowego spółki, łącznie o kwotę nie większą niż 9.750.000,00 zł na okres trzech lat, poprzez emisję akcji z wyłączeniem prawa poboru, wynika z uchwał nadzwyczajnego walnego zgromadzenia. Z kolei rada nadzorcza spółki powołała na funkcję prezesa WDM Capital Piotra Sieradzana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dg2c0g4

?Emisja akcji prowadzona przez zarząd w ramach kapitału docelowego umożliwi również szybką reakcję na potrzeby finansowe spółki i wykorzystywanie pojawiających się sprzyjających okoliczności rynkowych zarówno w zakresie możliwości korzystnego pozyskania kapitału, jak i szybkiego zgromadzenia środków koniecznych na prowadzenie przez spółkę działalności lub realizację nowych projektów" - czytamy w uchwałach NWZ.

Spółka poinformował także, że rada nadzorcza powołała na funkcję prezesa WDM Capital Piotra Sieradzana, który zastąpi na tym stanowisku Wojciecha Grzegorczyka. Jednocześnie z funkcji wiceprezesów spółki zrezygnowali Wojciech Gudaszewski oraz Adrian Dzielnicki.

WDM Capital S.A. jest spółką inwestycyjną należącą do grupy kapitałowej Domu Maklerskiego WDM, odpowiedzialną za zarządzanie inwestycjami własnymi całej grupy kapitałowej. WDM Capital oraz jego spółka zależna Astoria Capital zarządzają portfelem spółek prowadzących działalność w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Planuje także rozwijać się na spółki prowadzące działalność w innych krajach należących do regionu Europy Środkowo-Wschodniej charakteryzujących się wysokim potencjałem wzrostu ich wartości oraz możliwościami rozwoju prowadzonej działalności.

(ISBnews)

dg2c0g4

Podziel się opinią

Share
dg2c0g4
dg2c0g4