Trwa ładowanie...
d2f8n5s

Alma Market nie wyklucza przejęć grup sklepów konkurencyjnych sieci handlowych

Warszawa, 24.03.2015 (ISBnews) - Alma Market nie wyklucza rozwoju poprzez przejęcia obiektów lub grup obiektów działających obecnie w ramach konkurencyjnych sieci handlowych, podała spółka w raporcie rocznym.

Share
d2f8n5s

"Spółka nie wyklucza rozwoju poprzez przejęcia obiektów lub grup obiektów działających obecnie w ramach konkurencyjnych sieci handlowych" - czytamy w raporcie rocznym.

Z kolei w ramach rozwoju organicznego Alma zakłada otwarcie od trzech do pięciu nowych obiektów handlowych w 2015 roku. Inwestycje mają pochłonąć do 22 mln zł. Z kolei Krakowski Kredens Tradycja Galicyjska planuje otworzyć do 3 nowych sklepów w tym roku.

Grupa kapitałowa Alma Market prowadzi działalność w następujących obszarach: sprzedaż detaliczna artykułów żywnościowych, sprzedaż detaliczna odzieży i obuwia, sprzedaż hurtowa granulatów tworzyw sztucznych, folii, oraz pozostałych artykułów chemicznych w tym wyrobów z tworzyw sztucznych i chemikaliów, działalność w branży nieruchomości w zakresie obsługi nieruchomości i ich wynajmu, a także realizacji projektów developerskich.

(ISBnews)

d2f8n5s

Podziel się opinią

Share
d2f8n5s
d2f8n5s