Trwa ładowanie...
dhkpxts
handel

Alma Market otwiera pierwsze delikatesy w Lublinie

Siedemnastego czerwca 2009 r. zostaną otwarte delikatesy Alma w lubelskiej Ggalerii handlowej Olimp. Nowe delikatesy o powierzchni 3 tys. mkw. są pierwszym sklepem Almy w Lublinie.

Share
dhkpxts

Siedemnastego czerwca 2009 r. zostaną otwarte delikatesy Alma w lubelskiej Ggalerii handlowej Olimp. Nowe delikatesy o powierzchni 3 tys. mkw. są pierwszym sklepem Almy w Lublinie.

Lubelska Alma to już dwudziesty siódmy sklep tej sieci w Polsce.
_ Cieszymy się, że mieszkańcy Lublina będą mogli robić zakupy w prawdziwych delikatesach. Wierzymy, że Lublinianie docenią wyjątkowy wybór, jakość produktów i najwyższy standard obsługi _ - mówi Ivo Makówka, dyrektor PR Almy Market. Lublin to teren działania jednego z konkurentów Almy, sieci Delima należącej do Emperii, a powstałej z przekształcenia delikatesów Stokrotka Premium.

Delikatesy Alma, jak twierdzą ich właściciele, posiadają największą w Polsce ofertę produktów spożywczych z całego świata. Nie można znaleźć ich nigdzie indziej, ponieważ blisko trzy tysiące z nich importowanych jest na wyłączność.

dhkpxts

Alma dba też o odpowiednie przechowywanie i ekspozycję drogich produktów. Ma np. tzw. humidor walk-in, specjalne pomieszczenie wykonane z drzewa cedrowego ze stałym poziomem wilgotności i stabilną temperaturą, do przechowywania cygar.

Jest też duży wybór trunków na specjalnie zaprojektowanym stoisku win białych oraz czerwonych, a także koniaków i whisky.

Poza tym Alma kusi klientów oliwami z Ligurii, serami, foie gras od niewielkich firm rodzinnych czy kawami Corini. Ma herbaty Mackwoods z najwyższej półki, belgijskie praliny: Godiva, Noble, Starbrook, Valtentino, wody mineralne pochodzące np. z Fidżi.

Będzie także Krakowski Kredens

W delikatesach Alma można kupić także produkty wysoko pozycjonowanej marki stworzonej przez sieć Krakowskiego Kredensu. Wędliny, herbaty, kawy, konfitury, przetwory warzywne, ręcznie wyrabiane krówki i tradycyjne nalewki wytwarzane są na podstawie tradycyjnych receptur galicyjskich przez małe, często rodzinne firmy z Krakowa i okolic. Krakowski Kredens to wydzielone stoisko wewnątrz Almy.

JS

dhkpxts

Podziel się opinią

Share
dhkpxts
dhkpxts