Trwa ładowanie...
d1jawll

APN Promise w lutym 2011 r. planuje debiut na NewConnect

27.10. Warszawa (PAP) - Dystrybutor oprogramowania komputerowego APN Promise rozpoczął prace nad dokumentem ofertowym i w lutym 2011 roku planuje zadebiutować na NewConnect -...

Share
d1jawll

27.10. Warszawa (PAP) - Dystrybutor oprogramowania komputerowego APN Promise rozpoczął prace nad dokumentem ofertowym i w lutym 2011 roku planuje zadebiutować na NewConnect - wynika z raportu Secus I FIZ, który jest jednym z akcjonariuszy spółki.

Głównymi obszarami działalności APN Promise jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych, świadczenie usług wdrożeniowych, programistycznych oraz serwisowych. Spółka oferuje również doradztwo, konsultacje przed wyborem rozwiązania, pomoc w trakcie użytkowania oraz obsługę.

Profil działalności spółki uzupełnia wydawnictwo książek informatycznych - jest ona wyłącznym dystrybutorem wydawnictwa Microsoft Press na Polskę. W ofercie Microsoft Press znajduje się obecnie ponad 500 tytułów anglojęzycznych, oraz ponad 70 w polskiej wersji językowej.

Przez sklep on-line spółka oferuje ponad 5 tys. produktów wiodących producentów oprogramowania i sprzętu komputerowego. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również małych i średnich przedsiębiorstw.

d1jawll

Do końca sierpnia APN Promise wypracowała 0,62 mln zł zysku netto, 1,29 mln zł zysku operacyjnego i 64,3 mln zł przychodów. W 2009 r. spółka miała 0,85 mln zł zysku netto, 1,12 mln zł zysku operacyjnego i 77,8 mln zł przychodów.

Strategicznym celem APN Promise jest zajęcie pozycji największego partnera Microsoft w Polsce do końca 2010 roku.

Secus I FIZ w 2008 r. zainwestował w tę spółkę 3,7 mln zł.(PAP)

gsu/ asa/

d1jawll
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jawll
d1jawll