Trwa ładowanie...
d1bqvuf

Arteria zapowiada dalszy wzrost i tworzenie nowych miejsc pracy w tym roku

Warszawa, 23.03.2015 (ISBnews) - Arteria zakłada, że utrzyma w tym roku planowane tempo wzrostu i w dalszym ciągu tworzyć będzie nowe miejsca pracy, poinformował prezes Marcin Marzec.

Share
d1bqvuf

"Zarząd Arterii wyraża przekonanie, iż mimo planowanego na koniec czerwca zakończenia współpracy z jednym z klientów, grupa kapitałowa Arteria utrzyma w 2015 roku planowane tempo wzrostu oraz w dalszym ciągu tworzyć będzie nowe miejsca pracy" - napisał Marzec w liście do akcjonariuszy.

Jak zaznaczył, przykładem efektywności tych działań jest rozbudowa centrum usług call center w Sosnowcu.

"W ramach grupy kapitałowej rozwijana będzie oferta handlowa dedykowana korporacjom oraz własne usługi abonamentowe. W opinii zarządu Arteria, obecna sytuacja rynkowa sprzyja dalszemu rozwojowi grupy kapitałowej" - dodał prezes Arterii.

Wcześniej w rozmowie z agencją ISBnews Marzec wskazywał, że Arteria chce zwiększyć liczbę stanowisk telemarketingowych grupy kapitałowej do łącznie 1600 stanowisk do 2016 roku.

Arteria to grupa kapitałowa specjalizująca się usługach outsourcingowych. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2006 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 149,5 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d1bqvuf

Podziel się opinią

Share
d1bqvuf
d1bqvuf