Trwa ładowanie...
d2jlkpx

Asseco jest gotowe do dużego przejęcia; analizuje 40 firm

14.12. Warszawa (PAP) - Asseco Poland jest gotowe do realizacji dużego przejęcia, myśli o firmach, które są porównywalne wielkością do polskiej spółki. Obecnie pod kątem przejęcia...

Share
d2jlkpx

14.12. Warszawa (PAP) - Asseco Poland jest gotowe do realizacji dużego przejęcia, myśli o firmach, które są porównywalne wielkością do polskiej spółki. Obecnie pod kątem przejęcia analizuje 40 firm - poinformowali przedstawiciele Asseco.

"Rozpoczęliśmy duży projekt akwizycyjny, którego efekty mogą być widoczne w 2012 r. Uważamy, że jest już czas na przejęcie dużego podmiotu, a powinien to być podmiot porównywalny do nas" - powiedział na spotkaniu z dziennikarzami i analitykami Przemysław Sęczkowski, wiceprezes Asseco Poland odpowiedzialny za inwestycje.

"Jesteśmy dobrze przygotowani do realizacji takiej dużej akwizycji. Obecnie analizujemy pod tym kątem 40 firm. Wczoraj mieliśmy spotkanie w tej sprawie, w poniedziałek mamy kolejne" - powiedział Adam Góral, prezes Asseco.

Sęczkowski poinformował też, że Asseco prowadzi rozmowy o akwizycjach z kilkoma mniejszymi firmami w krajach, gdzie grupa jeszcze nie jest obecna.(PAP)

gsu/ ana/

d2jlkpx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jlkpx