Trwa ładowanie...
dhrqesh

Asseco SEE spodziewa się lepszego II kw. r/r; obecny backlog 9 proc. wyższy r/r

26.04. Warszawa (PAP) - Asseco South Eastern Europe (ASEE) spodziewa się, że II kw. wypadnie dla spółki lepiej niż przed rokiem. Przemawia za tym m.in. wyższy portfel zamówień....

dhrqesh
dhrqesh

26.04. Warszawa (PAP) - Asseco South Eastern Europe (ASEE) spodziewa się, że II kw. wypadnie dla spółki lepiej niż przed rokiem. Przemawia za tym m.in. wyższy portfel zamówień. Backlog grupy na cały 2012 r. ma wartość 72,5 mln euro i jest 9 proc. wyższy r/r - poinformowali na spotkaniu z dziennikarzami przedstawiciele spółki.

"Drugi kwartał w ubiegłym roku był dla nas dość słaby i oczekuję, że w tym roku wypadnie on lepiej dla grupy" - powiedział Piotr Jeleński.

"Nasz portfel zamówień na drugi kwartał ma wartość 19,4 mln euro i jest ponad 8 proc. wyższy r/r. Backlog na drugi kw. w marży M1 to 12,5 mln euro, czyli jest około 5 proc. wyższy" - dodał.

Rafał Kozłowski, członek zarządu ASEE ds. finansowych, poinformował, że obecny backlog grupy na cały 2012 r. ma wartość 72,5 mln euro, co oznacza 9 proc. wzrost r/r, a backlog w marży M1 ma wartość 46,1 mln euro, co oznacza, że jest 7 proc. wyższy r/r.

"Komentując wartość backlogu mogę powiedzieć, że podtrzymuję wcześniejsze deklaracje o spodziewanej poprawie w tym roku" - powiedział Jeleński.(PAP)

gsu/ jtt/

dhrqesh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhrqesh