Trwa ładowanie...
d1nfmb3

Atal sprzedał 103 mieszkania w lutym, 193 od początku roku

Warszawa, 04.03.2015 (ISBnews) - Atal sprzedał 103 mieszkania w lutym w inwestycjach w całym kraju. W ub. miesiącu spółka wprowadziła także do oferty kolejne etapy budowanych inwestycji. Do sprzedaży trafiły Stara Odra Residence II we Wrocławiu, a także Atal Francuska Park II w Katowicach. Od początku roku spółka sprzedała 193 mieszkania, podano w komunikacie.

Share
d1nfmb3

"W lutym, we wszystkich inwestycjach dewelopera podpisano łącznie 103 umowy, a 113 kolejnych lokali zostało objętych rezerwacją. Od początku roku spółka sprzedała 193 mieszkania. To więcej niż w poprzednim roku, kiedy nabywców w styczniu i lutym znalazło 186 mieszkań, a także więcej niż rekordowym pod względem sprzedaży 2013 roku, kiedy liczba zawartych umów deweloperskich po lutym wynosiła 126" - czytamy w komunikacie.

Najwięcej lokali w minionym miesiącu Atal sprzedał w Krakowie. W stolicy Małopolski łącznie zakupiono 32 mieszkania, a także zostało dokonanych 40 rezerwacji. Wysoki wynik spółka odnotowała także w Warszawie, sprzedając 27 mieszkań. Szczególnym zainteresowaniem klientów cieszy się nowoczesna inwestycja Nowe Bemowo, gdzie nabywców w lutym znalazło 16 lokali. Wysoka sprzedaż utrzymuje się niezmiennie we Wrocławiu - od półtorej roku, w każdym miesiącu Atal sprzedaje tam minimum 20 mieszkań.

"Luty był dla Atal miesiącem przełomowym - osiągnęliśmy wyższą sprzedaż w porównaniu do lat ubiegłych, a jednocześnie rozpoczęliśmy okres intensywnego zwiększania naszej oferty. W ciągu najbliższych miesięcy rozpoczniemy sprzedaż mieszkań w kolejnych inwestycjach w Krakowie, Warszawie oraz Wrocławiu. Dzięki temu firma dalej będzie się rozwijać, utrzymując silną pozycję wśród liderów rynku" - powiedział prezes Zbigniew Juroszek, cytowany w komunikacie.

d1nfmb3

W ub. miesiącu Atal powiększył ofertę wprowadzając do sprzedaży kolejne etapy dwóch inwestycji. Na rynek trafiło 90 mieszkań powstających w drugim etapie Starej Odry Residence we Wrocławiu. Od ub. miesiąca można także nabyć mieszkanie w drugim etapie nowoczesnej inwestycji Atal Francuska Park w Katowicach. W oferty znalazły się trzy budynki, w których będzie 258 mieszkań.

W minionym miesiącu spółka sprzedała ostatnie mieszkania w krakowskiej inwestycji Nowy Żabiniec Apartamenty w Krakowie. Nabywców znalazły już wszystkie z 81 mieszkań w dwóch kameralnych budynkach. Ostatnie lokale zostały także sprzedane na osiedlu Nowe Polesie Apartamenty III w Łodzi.

Atal S.A. to firma deweloperska obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, biurowych i handlowo-magazynowych zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Założycielem i właścicielem firmy jest znany polski przedsiębiorca Zbigniew Juroszek. Firma w grudniu 2013 roku zadebiutowała na rynku Catalyst.

(ISBnews)

d1nfmb3

Podziel się opinią

Share
d1nfmb3
d1nfmb3