Trwa ładowanie...
d2zcqsh
d2zcqsh

Atal wprowadził do oferty 224 mieszkania w I etapie Atal Residence w Krakowie

Warszawa, 05.04.2016 (ISBnews) - Atal wprowadził do sprzedaży 224 mieszkania w ramach I etapu nowego projektu mieszkaniowego Atal Residence na krakowskim Zabłociu, podała spółka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2zcqsh

"Tereny dawnej fabryki Miraculum zamienią się w prestiżowe osiedle. Estetyczna architektura, łącząca w sobie stylistykę postindustrialną i nowoczesną, wyróżni inwestycję na tle okolicznych zabudowań. Właśnie ruszyła sprzedaż pierwszego etapu Atal Residence - do oferty trafiły 224 mieszkania. Cena za mkw. wynosi od 7 100 do 7 500 zł brutto" - czytamy w komunikacie.

"Atal Residence to jeden z najważniejszych projektów w dotychczasowej historii naszej firmy. Miejsce inwestycji jest dla wielu osób wyjątkowe. Dlatego dołożymy wszelkich starań, żeby powstające tu osiedle wkomponowało się w okolicę, nadając jej jednocześnie nowego blasku" - powiedział prezes Zbigniew Juroszek, cytowany w komunikacie.

Atal podkreślił, że utrzymuje bogatą ofertę w Krakowie w zróżnicowanych lokalizacjach. Na Grzegórzkach powstaje nowoczesne osiedle Bajeczna Apartamenty. W Bronowicach można nabyć mieszkania w kompleksie Bronowice Residence oraz w inwestycji Lazurowy Park Bronowice. Osoby zainteresowane zakupem lokalu w centrum Krakowa zainteresują się ofertą projektu Masarska 8 Apartamenty. Natomiast na terenie Podgórza w sprzedaży są trzy etapy Bagry Park oraz Wielicka Garden, podano również.

d2zcqsh

Atal specjalizuje się w realizacji osiedli mieszkaniowych, pojedynczych budynków wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Spółka zadebiutowała na GPW w czerwcu 2015 r. W 2015 roku Atal sprzedał 1690 mieszkań.

(ISBnews)

d2zcqsh

Podziel się opinią

Share
d2zcqsh
d2zcqsh