Trwa ładowanie...

Awaria w Santanderze. Nie działa bankowość mobilna

W piątek około południa klienci Santandera nie mogą zalogować się do bankowości mobilnej. "Pracujemy nad tym" - informuje instytucja na Facebooku. Po godzinie 13 udało się przywrócić pełną funkcjonalność serwisu.

Share
Klienci Santandera nie mogą się w piątkowe południe dostać do swoich pieniędzy za pośrednictwem bankowości mobilnej
Klienci Santandera nie mogą się w piątkowe południe dostać do swoich pieniędzy za pośrednictwem bankowości mobilnejŹródło: money.pl, fot: Rafał Parczewski
d1pt4dv

O problemach informowali klienci na Facebooku. Nie kryli przy tym nerwów.

"Jesteście niepoważni i tyle mam do powiedzenia. Te wasze "chwilowe" problemy w ostatnim czasie są nagminne. Jak zwykle poczatek weekendu z jakąś awarią" - pisał jeden z klientów.

Inni stawiali na bardziej ironiczne wpisy. "Dziękuję, że nie mogę zrobić przelewu! Jesteście niesamowici!" - wściekała się pani Patrycja.

Żółte strefy w całym kraju. Paweł Mucha: zdecydowane działania przynoszą wymierne efekty

Bank reagował szybko i od razu zapewniał, że problem jest mu znany i pracuje nad jego rozwiązaniem. Awaria dotyczy przede wszystkim aplikacji mobilnej. W wersji przeglądarkowej dostęp do bankowości był niezakłócony.

"Obecnie widzimy utrudnienia w dostępie do bankowości mobilnej. Spróbuj proszę zalogować się do pełnej wersji bankowości internetowej przez przeglądarkę - tu wszystko działa poprawnie" - poinformował bank na Facebooku.

d1pt4dv

Po godzinie 13 Santander poradził sobie z awarią i klienci mogą się zalogować do bankowości mobilnej bez przeszkód.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1pt4dv

Podziel się opinią

Share
d1pt4dv
d1pt4dv