Trwa ładowanie...
d41n0th

BBN: min. Koziej na posiedzeniu Konwentu Marszałków Województw RP (komunikat)

...

d41n0th
d41n0th

24.04. Warszawa - BBN informuje:

Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego minister Stanisław Koziej na jutrzejszym (25.04) posiedzeniu Konwentu Marszałków Województw RP w Białymstoku przedstawi marszałkom główne wnioski i rekomendacje prowadzonego przez BBN Strategicznego Przeglądu Bezpieczeństwa Narodowego (SPBN).

Będzie to kolejne - po cyklu spotkań z parlamentarzystami, ekspertami, organizacjami pozarządowymi, publicystami i przedstawicielami środowisk akademickich - przedsięwzięcie w ramach upowszechniania wiedzy o podstawowych kwestiach bezpieczeństwa Polski.

Powszechność przygotowań w dziedzinie bezpieczeństwa jest właśnie jedną z najważniejszych rekomendacji SPBN. To fundament na którym dopiero można budować bezpieczeństwo obywateli, społeczności lokalnych i całego państwa. Samorządy, a wśród nich marszałkowie województw, mogą w tym odegrać bardzo istotną rolę.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ abuj/

d41n0th
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41n0th