Trwa ładowanie...
d2ofweg

BBN: zakończenie prac nad raportem dot. bezpieczeństwa lotów VIP (komunikat)

...

d2ofweg
d2ofweg

16.11. Warszawa - BBN informuje:

BBN zakończyło prace nad raportem dot. bezpieczeństwa lotów VIP

W poniedziałek, 15 listopada br., w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego odbyła się narada będąca podsumowaniem prac nad przygotowaniem raportu dotyczącego bezpieczeństwa lotów najważniejszych osób w państwie, z uwzględnieniem ustaleń przyjętych na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego w dniu 29 września 2010 roku. Tym samym zrealizowane zostało polecenie - wydane po katastrofie smoleńskiej przez wykonującego obowiązki Prezydenta marszałka Sejmu RP Bronisława Komorowskiego - opracowania procedur i przepisów dotyczących bezpieczeństwa lotów VIP.

Przygotowane w ramach prac nad raportem projekty stosownych porozumień między kancelariami: Prezydenta RP, Prezesa RM, Sejmu RP oraz Senatu RP przekazane zostały zainteresowanym podmiotom do dalszego procedowania - przy koordynacyjnej roli Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - w celu ostatecznego uzgodnienia ich treści. BBN będzie monitorowało realizację zaleceń zawartych w raporcie.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ tlom/

d2ofweg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ofweg