Trwa ładowanie...
d49ibul

Beata Szydło chce się zająć w PE polskimi seniorami

Beata Szydło jest rekordzistką niedzielnych wyborów – głos oddało na nią ponad pół miliona wyborców. Zapowiada, że w Parlamencie Europejskim będzie walczyła o lepszy los polskich emerytów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wieczór wyborczy Prawa i Sprawiedliwości w siedzibie partii
Wieczór wyborczy Prawa i Sprawiedliwości w siedzibie partii (East News, Fot: PIOTR MOLECKI)
d49ibul

Czym Beata Szydło zajmie się w Parlamencie Europejskim – zastanawia się dziennik "Fakt". Była premier zapowiedziała, że będzie walczyć o polepszenie jakości życia polskich seniorów. Przed tygodniem dziennikarze przekazali jej wyniki ankiet, w których emerytowani czytelnicy wskazali na główne codzienne bolączki: długie kolejki do lekarzy, niskie świadczenia emerytalne.

- Zapoznam się z wynikami ankiet. Wykorzystam je do swojej pracy w Parlamencie Europejskim. Polscy seniorzy zasługują na to, by żyć na takim samym poziomie jak ludzie w Europie Zachodniej – zapowiedziała Szydło.

Obejrzyj: Polacy pokochali energię ze słońca. Teraz ME robi wszystko, by nadążyć za przedsiębiorczymi Polakami

Była premier Beata Szydło startująca z okręgu nr 10 w Krakowie zdobyła około 525 tysięcy głosów mieszkańców woj. świętokrzyskiego i małopolskiego. To najlepszy wynik w kraju. Przypomnijmy, że porównywalną liczbę głosów zdobyli wszyscy kandydaci Wiosny w całej Polsce.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d49ibul

Podziel się opinią

Share

d49ibul

d49ibul