Trwa ładowanie...
dpm68z9

Best Western powiększył sieć o 5 nowych hoteli w Polsce w 2015 r.

Warszawa, 22.03.2016 (ISBnews) -  Sieć Best Western poszerzyła portfolio hoteli w Polsce o 5 nowych obiektów w 2015 r., podał Best Western. Na ten rok planuje m.in. otwarcie hotelu Best Western Plus Podklasztorze oraz nowego centrum konferencyjnego w Best Western Premier Hotel Forum Katowice.

Share
dpm68z9

Nowe hotele, które znalazły się w sieci Best Western w ubiegłym roku znajdują się w Płocku, Olsztynie, Brzegu i 2 obiekty w Krakowie. Tym samym oferta Best Western wzbogaciła się o 504 pokoje.

"Przyłączenie do sieci aż 5 hoteli było dla nas wyzwaniem, które zakończyło się dużym sukcesem. Tak udany rok zmobilizował nas do dalszego pozyskiwania nowych partnerów. Dzięki temu w 2016 planujemy otwarcie m.in. hotelu Best Western Plus Podklasztorze oraz nowego centrum konferencyjnego w Best Western Premier Hotel Forum Katowice. To jednak tylko niektóre z działań zaplanowanych przez nas na ten rok" - powiedział dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie Gheorghe Marian Cristescu, cytowany w komunikacie.

Trzygwiazdkowy Best Western Petropol w Płocku był pierwszym obiektem, który dołączył do sieci w zeszłym roku. Pod koniec stycznia 2015 roku progi hotelu przekroczyli pierwsi goście, dla których przygotowano 83 pokoje i 2 sale konferencyjne. Best Western Plus Hotel Dyplomat w Olsztynie jest z kolei pierwszym butikowym hotelem w regionie, który dołączył do Best Western. Od marca 2015 roku obiekt funkcjonuje pod marką Best Western Plus obejmującej hotele o podwyższonym standardzie. Pozostałe hotele są czterogwiazdkowe i zlokalizowane są w Krakowie i jeden w Brzegu.

Best Western Hotels & Resorts posiada siedzibę główną w stanie Arizona w Stanach Zjednoczonych. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Obecnie sieć obejmuje 4 100 hoteli w ponad 100 krajach. Działają one pod sześcioma markami: Best Western, Best Western Plus, Best Western Plus Executive Residency, Best Western Premier, Vbsm i BW Premier Collection.

(ISBnews)

dpm68z9

Podziel się opinią

Share
dpm68z9
dpm68z9